Hazai pályán kapott ki az MKC ifi

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2018.09.07.
Az MKC ifjúsági csapata kilenc góllal kikapott a Győri Audi ETO KC második csapatától.
Rossz kezdés után, csak az ötödik percben sikerült betalálni az ETO kapujába, miközben a vendégek már három gólnál tartottak. Tíz perc elteltével is sok pontatlanság és hiba volt a játékunkban, viszont Horváth Virág, parádés védésekkel tartotta mérkőzésben a csapatunkat. Az első félidő felénél sikerült egy gólra felzárkózni, de ezt követően ismét ETO találatok következtek. Így pedig egyre nőtt a győri zöld- fehérek előnye és a viszonylag jó hajránk ellenére, négy gólos vendég vezetéssel zárult az első félidő. A folytatásban érettebb, tudatosabb és pontosabb volt a játék és kiegyenlített a küzdelem. Így viszont, sajnos nem sikerült faragni a hátrányunkból, az ezen a mérkőzésen a felnőtt keretből visszajátszó játékosok nélkül szereplő ifjúsági csapatunknak. A gólhelyzeteink továbbra is kimaradtak és így a mérkőzés utolsó negyedéhez, 12 – 19 – es hátránnyal érkeztünk. A mérkőzés utolsó szakaszában sem sikerült közelebb kerülni, a támadásait sokkal hatékonyabban kihasználó ETO második csapatához.

Mosonmagyaróvári KC – Győri Audi ETO KC II 17 – 26 (8 – 12)

2018. szeptember 7. péntek 16 óra – Mosonmagyaróvár, UFM Aréna
Játékvezetők: Lábadi – Koralovszky

MKC: Horváth V. – Szemes 1, Lázár 2, Mészáros E. 1, Varga V., Fenesi, Szerző 3. Csere: Jakab, Oláh (kapusok), Fehér Á. 1, Márczy 3 (1), Szalai Zs. A. Borjigin 1, Paróczai 1, Kovács P. 3, Pusztai 1. Edző: Balogh Sándor

Balogh Sándor: "Ezt a mérkőzést már a kezdés előtt elveszítettük."