ISMÉT TELJES FORDULÓ LESZ A HÉTEN

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2019.03.04.
Az MKC felnőtt, U22-es, ifjúsági és serdülő csapata is játszik bajnoki mérkőzéseket ezen a héten és ezek között igazán fontos találkozók is lesznek.
Az NB I – es bajnokságban MTK Budapest – Eu-Fire Mosonmagyaróvár rangadó lesz, amelyen az élvonalban maradás szempontjából döntő kettő pontot lehet megszerezni. A szombaton 18.00 órakor kezdődő találkozó helyszíne a Népfürdő utcai, Elektromos Sportcsarnok lesz, ahová a csapat nagyon várja az MKC szurkolókat.

Az NB II – ben a harmadik helyen álló U22 – es gárdánk, a negyedik Büki TK csapatát fogadja, és nagyon szeretne visszavágni az őszi vereségért. Az MKC ifi csapatára is nehéz mérkőzés vár, hiszen a NEKA első számú ifjúsági csapatával találkoznak Balatonbogláron. A serdülőink a bajnokságban szintén tíz pontos Csepelt fogadják, és egy győzelemmel megelőzhetik őket a tabellán. Az MKC U13 szombaton, Ajkán szerepel majd a gyermekbajnokság aktuális fordulójában, az U11 – esek pedig vasárnap, a győri Audi Arénában lépnek pályára.