SIKERES BEMUTATKOZÁS AZ NB II – BEN

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2018.09.16.
Győzelemmel kezdte az MKC U22-es csapata az NB II-es bajnokságot. Balogh Sándorék a nyitófordulóban 30-24-re verték a Körmend csapatát.
Mosonmagyaróvári KC U22 - Körmendi DMTE 30 - 24 (17 - 8)

Női Kézilabda NB II - Észak-Nyugati csoport 1. forduló
Mosonmagyaróvár UFM Aréna - 50 néző

Játékvezetők: Gáspár Soma - Vörös Bence

MKC U22: OLÁH - Szerző 5, Márczy 8 (3), Szalai Zs. 3 (2), Varga D. 2, Lázár J. DOMOKOS 9. Csere: Horváth V. (kapus), Lozsi 1, Kovács P., Mészáros E., Nagy K., Horváth L., Paróczai, Borjigin 1, Fenesi 1 (1). Utánpótlás edző: Balogh Sándor

Balogh Sándor értékelése: "Nehezen lendültünk játékba, hiszen az első csapatunkból visszajátszó játékosok, egy hosszú utazás után léptek pályára, vasárnap délelőtt. Az első játékrész második felében azonban felvettük a megfelelő ritmust és a játékunkat. Magabiztosan vezettünk a szünetben és ezt a második félidő elején, 22 - 11 - re, azaz tíz gólos különbségre is növeltük. Ezután azonban volt egy nagyon rosszul sikerült időszak a játékunkban, amikor az ellenfelünk, két beállóra épített támadásait, fegyelmezetlen védekezéssel próbáltuk meg hárítani. Ekkor négy gólra fel is zárkózott, a szimpatikusan kézilabdázó körmendi csapat. A mérkőzés végén azonban sikerült rendezni a sorainkat és így be tudtuk biztosítani a győzelmünket. Bemutatkozásnak jó volt ez a találkozó, de az NB II - ben, ennél sokkal nehezebb mérkőzések várnak még ránk."