AZ EDZŐMÉRKŐZÉS SIKERÜLT JOBBAN AZ IFINEK

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2019.08.31.
Alba FKC – Mosonmagyaróvári KC 24 - 16 (10 - 9)

Székesfehérvár, Női Ifjúsági I. osztály mérkőzés, 1. forduló Vezette: Hársfalvi, Mórocz

MKC:
Fritz – Ruzsom 1, Winkelmann, Szalai Zs. 8, Paróczai, Lázár 2, Fekete F.
Csere: Dávida, Zsigmond (kapusok), Szabó Cs. 1, Simon, Babinszky 1, Pusztai 2, Trestyén, Bartha 1, Pozsgai.
Utánpótlás edző: Stranigg Ferenc

Stranigg Ferenc edző:
-       Az első félidőben tudtuk tartani a lépést az egységesebb és sok magas játékossal felálló székesfehérvári ifi csapattal. A szünet után azonban fokozatosan elfáradtunk és így sorra lemaradtunk a védekezésben. Ezért sok büntetőt ítéltek ellenünk és az ezekből szerzett gólok a vereségünkhöz vezettek. Szombaton délelőtt viszont jobban játszottunk és így 24 – 24 arányú döntetlent értünk el az osztrák bajnokság negyedik helyén végzett UHC Stockerau felnőtt együttese ellen. Ez igaz egy lassabb tempójú mérkőzés volt és ezért főként a felállt fal elleni támadásokat tudtuk gyakorolni.

Mosonmagyaróvári KC – UHC Stockerau (osztrák)  24 - 24  (12 - 14)