Lejátszotta utolsó két bajnokiját az aranyérmes U17-es csapat

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2024.05.16.
A bajnoki címet hazai pályán, a BVSC elleni mérkőzésen biztosította be Farkas Veronika csapata.
U17
Motherson Mosonmagyaróvár -BVSC-Zugló 27-23

Farkas Veronika, edző: Ez volt az utolsó hazai mérkőzés, így ebben a formában utoljára szerepeltünk. Jómagamról és még sok játékosról elmondhatom, hogy tele érzelmekkel mentünk ki az öltözőből! Kértem a lányoktól,hogy élvezzék a játék minden pillanatát, és semmiképpen ne feltartott kézzel menjünk ki, tartsuk itthon a két pontot. Nagyon jó ellenféllel játszottunk, nagyon szoros volt végig az eredmény, de a végén a szívünk, és az egész évben kiválóan működő csapategységünk révén itthon tudtuk tartani a két pontot! Minden játékosomat szeretném kiemelni, mert ehhez a sikerhez mindenki hozzátett! Külön szeretném megköszönni a szülőknek azt a hatalmas szervezést, és meglepetés áradatot, amivel készültek, azt gondolom, mindenkinek örök élmény marad ez a bajnoki cím.
U17
DKKA - Motherson Mosonmagyaróvár 27-26

Farkas Veronika, edző: Utolsó mérkőzésünkre utaztunk el. Dunaújvárosban az első perctől érezhető volt, hogy a hazaiak le akar minket győzni, és el szeretnék venni a hosszú veretlenségi sorozatunkat. Nagyon jó iramú mérkőzés volt, ahol kellett 5-6 perc mire felvettük a mérkőzés ritmusát. Dicséret illeti a lányokat, egy percig nem adták fel, végig küzdöttek most is, és az egész szezonban. Voltak nagyon jó periódusok a mérkőzésen, a végén pedig sajnos elkezdtünk kapkodni, így kimaradtak a ziccerek. Egy góllal ugyan kikaptunk,de a bajnoki cím a miénk.