MAGABIZTOS GYŐZELEM A VESELI ELLENI ELSŐ MÉRKŐZÉSEN

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2018.08.23.
Nagyon álmosan kezdte a mérkőzést az MKC és így az első öt perc után már 5 – 1 arányban vezetett a cseh csapat. Erős negyedóra kellett ahhoz, hogy a lányok megtalálják a játék ritmusát és így egyenlíteni tudjanak. Ezután viszont átvette az irányítást az MKC, és ez három gólos előnyt jelentett, az első játékrész végére. A második félidőben, sokkal gyorsabban és pontosabban játszott a mosonmagyaróvári csapat és szép gólokat szerezve, folyamatosan növelte az előnyét. A vendégek ezt a tempót már nem tudták tartani, és a második harminc percben, összesen öt gólt tudtak dobni. Így igazi edzőmérkőzés jellege lett a találkozónak, amely jó volt a gyakorlásra, és egy kis önbizalom szerzésre is.
EU-FIRE Mosonmagyaróvár – SHK Veseli  37 – 18  (16 – 13)
Mosonmagyaróvár UFM Aréna, 80 néző

Játékvezetők: Altmár Kristóf – Horváth Márton

MKC: Oláh – Domokos 5, Fanton 3, Márczy 2, Bardi 1, Maric 3, Tóth M. 4. Csere: Scholtz (kapus), Vukcevic 5, Hajtai 3, Farkas V. 1, Kopecz 3, Szalai Zs. 2, Bízik B. 2, Lozsi 1, Hudák 2. Vezetőedző: Bognár Róbert

SHK Veseli: Hrebejkova – Boorova 1, Kubackova 3, Novotna 1, Veselkova, Luksikova 3, Pastorkova 2. Csere: Simkova, Zitnanska 1, Vinklarkova, Valovicova 5, Divilkova, Kutalkova, Zemcikova 2. Vezetőedző: Lubos Hudak

Kiállítások: 12 perc, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 5/5, illetve 1/-