Híreink

Kellemes húsvéti ünnepeket!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk az MKC-család minden tagjának!

VERESÉG, KIÉLEZETT KÜZDELEM UTÁN

Jól kezdte az MKC a dunaújvárosi találkozót és így az első negyedórát követően 8 – 5 arányban vezetett.

SZOMBATI ELLENFELÜNK – DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA

Két felkészülési és egy bajnoki mérkőzés után, ebben az idényben már negyedszer találkozik egymással szombaton 18.00 órakor, az MKC és a Dunaújvárosi KKA.

A BAJNOKSÁG HAJRÁJÁBAN IS PONTOKAT AKARUNK SZEREZNI

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club úgy érkezett el a bajnokság hajrájához, hogy elérte a célját, tehát újoncként biztosította a helyét az első osztályú bajnokságban.

Botond, a siker hátterében

Az elmúlt hónapok eredményei azt bizonyítják, hogy az MKC csapata erővel remekül bírja a mérkőzéseket. Ez pedig az egyik meghatározó tényezője a sikereinknek, hiszen a kézilabdázás tökéletes fizikai felkészültséget igényel.

NB I-100

Feljutottunk, bennmaradtunk! Már, mint az MKC...

AZ IFI MÉRKŐZÉSEN ÉRVÉNYESÜLT A PAPÍRFORMA

A Dunaújvárosi KKA kérésére már szerdán lejátszott ifjúsági bajnoki találkozón sajnos érvényesült a papírforma.

MKSZ TISZTÚJÍTÁS

Szerdán megtartotta tisztújító küldöttgyűlését a Magyar Kézilabda-szövetség, amely megválasztotta tisztségviselőit.

A HAJRÁIG BÍRTUK

Az első tíz perc nagy rohanása után, a támadásait hatékonyabban befejező junior válogatott ellépett három góllal.

JEGYVÁSÁRLÁS A VÁC ELLENI MÉRKŐZÉSRE

Szombaton Dunaújvárosban játszik az MKC élvonalbeli csapata és ezt a találkozót, a jövő héten, szerdán a Vác elleni bajnoki követi.

KEDDI ELLENFELÜNK – MAGYAR JUNIOR VÁLOGATOTT

2018 nyarán, Debrecenben junior világbajnoki címet szerzett magyar U19-es kézilabda válogatott már a következő feladatára készül.

Ő MÉG CSAK MOST TIZENÖT!

Egy évvel igaz megváltoztattuk a legendás Locomotiv GT dal címét, amely pontosan kétszer annyi idős, mint most Fritz Noémi.

MÉRKŐZÉS KEDDEN ÉS A HÚSVÉTI HÉTVÉGÉN

Az MKC élvonalbeli csapata kedden 17 órakor megmérkőzik Győrben, a Vlagyimir Golovin által irányított magyar junior válogatottal.

SZOROSABBAN A VÁRTNÁL

A vártnál nehezebben szerezte meg a győzelmet az MKC serdülő, a bajnokságban utolsó és eddig még pontot sem szerző budapesti csapat ellen.

GOND NÉLKÜL

Újabb lépést tett az MKC U22 – es csapata az éremszerzés felé az NB II – es bajnokságban, ami nem kis fegyvertény egy újonc gárda esetében.

Bízik Réka extrája kevés volt, simán győzött a DVSC

A tizedik helyen álló Eu-Fire Mosonmagyaróvár a hatodik DVSC-t fogadta a női NB I 21. fordulójában.

PÉNTEKI ELLENFELÜNK – DVSC SCHAEFFLER

Pénteken este a debreceni női kézilabda csapat lesz az MKC ellenfele az UFM Arénában.

FOKMÉRŐK LESZNEK A HÁTRALÉVŐ MÉRKŐZÉSEK

A DVSC – SCHAEFFLER elleni pénteken, a megszokott 18.30 órás kezdéssel sorra kerülő mérkőzésünk előtt Dr. Hoffmann Lászlótól kértünk egy interjút. Az MKC sportigazgatóját azonban természetesen nem csak a soros bajnoki találkozóról kérdeztük.

ÜZENETEK A KUPÁBAN!

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club két legutolsó hazai bajnoki mérkőzésén, üzeneteket lehetett küldeni a csapatnak.

MKC: parádés tavasz

Az Eu Fire-Mosonmagyaróvár újonc NB I-es női kézilabdacsapata az őszi szezonban összesen hat pontot szerzett – igazság szerint az elhalasztott Dunaújváros elleni győztes mérkőzés már idén volt, de még az őszhöz tartozik -, hogy aztán a tavaszi idény felén túl, bravúros teljesítménnyel, immáron tíz pontot zsebeljen be.