Híreink

SZERDAI ELLENFELÜNK – SIÓFOK

A siófoki csapat bemutatását mindenképpen az idei EHF Kupa mérkőzéseivel kell kezdeni, hiszen a Balaton parti gárda ennek a sorozatnak a döntőjére készül.

SAROKBA SZORÍTVA

Talán ez a kifejezés jellemzi a leginkább Gyimesi Kitti idényét, hiszen az MKC kézilabdázója szinte az egész bajnokság alatt sarok problémákkal kínlódott.

Majális az EHF-kupa döntős ellen

Két fronton is a Siófok lesz az Mosonmagyaróvári Kézilabda Club ellenfele ezen a héten.

AZ ELSŐ FÉLIDŐ ELDÖNTÖTTE

Két teljesen ellentétes félidőt hozott az ETO és az MKC U22 – es csapatainak szombat délelőtti bajnoki mérkőzése.

MEGHÍVÁS LIBA LAKOMÁRA

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club csapata ismét kapott egy kedves meghívást és így a játékosok és a szakmai stáb, egy közös vacsorán vehettek részt.

MKC: távozók, maradók, érkezők

Korábban már kiderült, hogy az idei bajnokság megkezdéséhez képest, jelentős változások várhatóak nyártól az Eu Fire-Mosonmagyaróvári KC NB I-es női kézilabdacsapatának keretében.

BRAVÚROS GYŐZELEM

Az MKC serdülő bravúros győzelmet aratott a bajnokság harmadik helyén álló Győri Audi ETO KC korosztályos csapata ellen.

„KELLETT EZ A LELKEMNEK”

A szerdai MKC – Vác bajnoki mérkőzésen remekeltek a kapusok, hiszen a vendégek kapujában Barbara Arenhart és nálunk Dányi Bernadett is bravúrok sorozatát mutatta be.

VERESÉG A HAJRÁBAN

Nem kezdte jól a szerdai mérkőzést az MKC és ezt a fiatal és lendületes váci csapat meg is érezte.

KÉT FONTOS PONT A ZSÁKBAN

Közlekedési problémák miatt, fél óra csúszással kezdődött a találkozó, amely a bajnoki helyezések miatt, fontos volt a két csapat számára.

SZERDAI ELLENFELÜNK – GVM EUROPE-VÁC

A váci kézilabda csapat már a tavalyi bajnokságban is a nagyon előkelő hatodik helyen végzett, de talán mégis az idén számít igazából a bajnokság meglepetés csapatának.

BRAVÚRRA KÉSZEN!

A szombati mérkőzés után, Húsvét hétfőn délután már edzést tartott az MKC csapata, hiszen szerdán ismét bajnoki mérkőzése lesz.

SZERDAI MÉRKŐZÉSEK

A húsvéti ünnepeket követő rövid héten, a szerdai nap lesz a legizgalmasabb a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club számára.

Kellemes húsvéti ünnepeket!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk az MKC-család minden tagjának!

VERESÉG, KIÉLEZETT KÜZDELEM UTÁN

Jól kezdte az MKC a dunaújvárosi találkozót és így az első negyedórát követően 8 – 5 arányban vezetett.

SZOMBATI ELLENFELÜNK – DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA

Két felkészülési és egy bajnoki mérkőzés után, ebben az idényben már negyedszer találkozik egymással szombaton 18.00 órakor, az MKC és a Dunaújvárosi KKA.

A BAJNOKSÁG HAJRÁJÁBAN IS PONTOKAT AKARUNK SZEREZNI

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club úgy érkezett el a bajnokság hajrájához, hogy elérte a célját, tehát újoncként biztosította a helyét az első osztályú bajnokságban.

Botond, a siker hátterében

Az elmúlt hónapok eredményei azt bizonyítják, hogy az MKC csapata erővel remekül bírja a mérkőzéseket. Ez pedig az egyik meghatározó tényezője a sikereinknek, hiszen a kézilabdázás tökéletes fizikai felkészültséget igényel.

NB I-100

Feljutottunk, bennmaradtunk! Már, mint az MKC...

AZ IFI MÉRKŐZÉSEN ÉRVÉNYESÜLT A PAPÍRFORMA

A Dunaújvárosi KKA kérésére már szerdán lejátszott ifjúsági bajnoki találkozón sajnos érvényesült a papírforma.