Híreink

CSAPAT VOLTUNK!

Nagyon jó hangulatú, izgalmas és nagyon tanulságos Magyar Kupa mérkőzést játszott az MKC csütörtökön az Alba Fehérvár KC ellen. Azt pedig igazi örömmel írhatjuk le, hogy a csapatunk teljesen megérdemelten győzött és jutott tovább a kupa sorozatban.

Csodaszámba menő továbbjutás a Magyar Kupában

A Magyar Kupa 4. fordulójában a Mosonmagyaróvár az Alba Fehérvárt fogadta.

NAGYON SZOROS MÉRKŐZÉSEN GYŐZÖTT A SERDÜLŐ CSAPATUNK

A bajnoki tabellán egy ponttal előzte meg a Gárdony-Pázmánd NKK serdülő csapata az MKC fiataljait, így komoly tétje volt a csütörtök délutáni találkozónak.

MÉG KAPHATÓAK JEGYEK A CSÜTÖRTÖKI MAGYAR KUPA MÉRKŐZÉSRE

A negyeddöntőbe jutás a tét az Eu-Fire Mosonmagyaróvár – Alba Fehérvár KC Magyar Kupa mérkőzésen.

CSÜTÖRTÖKI KUPA ELLENFELÜNK – ALBA FKC

Az október huszadikán lejátszott székesfehérvári bajnoki mérkőzésünk előtt bemutattuk az Alba Fehérvár KC kézilabda csapatát.

Az MKC gyermek bajnokságokban történő szereplésének rövid értékelése

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club különböző gyermek korcsoportjainak munkájáról kaptunk egy anyagot Kránitz János utánpótlás edzőtől. A kézilabda szakember írásából pontosan megismerhetjük a legfiatalabb játékosaink felkészülését és a versenyeztetésük eredményeit.

BOGNÁR RÓBERT: "FEL AKARJUK BORÍTANI A PAPÍRFORMÁT"

Csütörtökön az Alba Fehérvárt fogadja az Eu-Fire Mosonmagyaróvár a Magyar Kupa 4. fordulójában.

Keddtől vásárolhatóak jegyek a Magyar Kupa meccsre

Az EU-FIRE Mosonmagyaróvár csütörtökön 18 óra 30 perctől az Alba Fehérvárt fogadja a Magyar Kupa 4. fordulójában.

MAGYAR KUPA ÉS UTÁNPÓTLÁS BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK LESZNEK A HÉTEN

A Mosonmagyaróvári Kézilabda Club élvonalbeli felnőtt csapata Magyar Kupa mérkőzést, a serdülő és az U22 –es korosztályos gárdáink pedig bajnoki találkozókat játszanak a héten.

Túl a bajnokság harmadán

Bár az EU-FIRE Mosonmagyaróvárra vár még egy Magyar Kupa találkozó a válogatott szünet előtt (november 8., csütörtök 18:30, MKC-Alba Fehérvár), ennek ellenére csapatunk túl van a bajnokság első harmadán. Nézzük az ezzel kapcsolatos érdekességeket.

Nem bírtuk el a sérültek hiányát

Az utolsó idei bajnoki várt az EU-FIRE Mosonmagyaróvárra pénteken, amely a Debrecen otthonában lépett pályára.

DEBRECENBE KÉNE MENNI

A cívisvárosba indulás előtt sokszor emlegetjük a közismert magyar népdal, szállóigévé vált első sorát. Most azonban a fiatal mosonmagyaróvári ultrák is pontosan ezzel a mondattal keresték meg Roll Zsuzsát az MKC Szurkolói Egyesület titkárát.

BÁTRAN KELL JÁTSZANUNK!

Nehéz mérkőzés vár az MKC csapatára pénteken 18 órakor a debreceni Hódos Imre Sportcsarnokban.

November 8-án játszunk a Magyar Kupában

Véglegessé vált az EU-FIRE Mosonmagyaróvár-Alba Fehérvár Magyar Kupa mérkőzés időpontja.

PÉNTEKI ELLENFELÜNK – DVSC SCHAEFFLER

Debrecenben lép pályára a következő fordulóban az MKC, ahol szintén nagyon szeretik a kézilabdát.

TILINGER TAMARA TÚL VAN A MŰTÉTEN

Ahogyan a Moyra-Budaörs Handball mérkőzésünk tudósításaiban olvashatták, műtét várt a találkozó után Tilinger Tamarára.

Hazai pályán az MKC a Magyar Kupában

A Magyar Kézilabda Szövetség kedden kisorsolta a Magyar Kupa 4. fordulójának párosításait. Ennek értelmében csapatunk az Alba Fehérvárral találkozik.

EGYETLEN NB – ES MÉRKŐZÉS LESZ A HÉTEN

Sikeres hetet zárt a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club, hiszen az élvonalbeli felnőtt, az NB II – ben szereplő U 22 – es és az ifjúsági csapat is győzni tudott az elmúlt fordulóban.

A SIKER JEGYZETE

Mérkőzés közben az újságíró talán csak abban különbözik a szurkolóktól, hogy jegyzetelve rögzíti az eseményeket.

Győzni szerényen, veszíteni emelt fővel – a hazai pálya előnye

A Budaörs vezetőedzője Mihály Attila a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón csak ennyit mondott: „Gratulálok az ellenfélnek.”