Budaörsön folytatódott a felkészülésünk

Szerző: Mkcse Közzétéve: 2025.08.08.
Jó iramú, pörgős meccset játszott a Motherson Mosonmagyaróvári KC a Moyra-Budaörs Handball vendégeként.


Az idei szezon első nyilvános felkészülési meccsén Wolfs kezdte meg a gólgyártást, majd Quist, Tóth Eszter és Falusi-Udvardi is betaláltak. 10 percnyi játék után 5-8-at mutatott az eredményjelző. Ezt a 2-3 gólos előnyt a félidő hátralévő részében is sikerült tartani, az utolsó 10 perc elején 10-13 volt az állás. Beállóinkat többször is sikerült jól megtalálni, így a félidő utolsó percére fordulva már hat volt közte, a szünet 13-19-nél következett.

A második félidőt egy 5-2-es sorozattal indítottuk, a különbséget pedig lépésről-lépésre sikerült növelnünk. Negyedórányi játék után Kazai Anita találata már 10 gólos előnyt jelentett. A félidőben még egyet sikerült közétenni, így a végeredmény 24-35-ös MKC győzelem lett.

Legközelebb augusztus 12-én Győrben lép pályára a csapat, a hétszeres BL győztes ETO ellen. A 18:00-kor kezdődő találkozra mindenkit szeretettel várunk.


Fotó: budaorshandball.hu